Galatasaray’da ayrılıklar peş peşe! 3 veda açıklandı

Sultanlar Ligi takımlarından Galatasaray Daikin, pasörler Kanami Tashiro ve Duygu Düzceler ile yolları ayrıldığını açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulüp ayrıca Yağmur Karaoğlu vedasını resmen duyurdu. Karaoğlu sosyal medyadan şu ifadeleri kullandı: “Yurtdışı deneyimim ve ardından yaşadığım sakatlıktan sonra bana kapılarını açan Galatasaray Spor Kulübü’ne bugün veda zamanı… Geçtiğimiz sezon boyunca bizlere destek olan Galatasaray taraftarı başta olmak üzere, beraber çalıştığım tüm takım arkadaşlarıma, teknik – idari kadromuza ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Uzun, bazen üzüldüğümüz bazen sevindiğimiz ama sahada elimizden geleni yaptığımız bu güzel ve Galatasaray forması altında geçen sezonu kariyerimin önemli hatıralarından biri olarak saklayacağım. Herkese, her şey için teşekkür ederim.”

NEŞVE BÜYÜKBAYRAM TAKIM MEANJERİ OLDU
Galatasaray Daikin’de Neşve Büyükbayram, takım menajerliği görevine getirildi. Sarı-kırmızılılardan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Galatasaray Spor Kulübü Voleybol Şubesi’nde İdari Menajer Yardımcılığı görevini üstlenen Neşve Büyükbayram, Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımımızda Takım Menajeri görevine getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir