Dört yıllık evlilikte mutsuz son! ‘Ayrılık şarkısı’ yaptı: Perişan hissediyorum

Ekim 2017’de nişanlanan, 2019’da Las Vegas’ta dünyaevine giren ve iki kız çocuk sahibi olan Sophie Turner-Joe Jonas çifti, geçtiğimiz sene evliliklerini sonlandırmaya karar vermişti. Ortak bir açıklama yapan ikili, şu ifadeleri kullanmıştı:

Karşılıklı olarak ilişkimizi dostane şekilde bitirdik. Ayrılığın nedenine dair birçok dedikodu var. Bu ortak bir karar. Herkesin bizim ve çocuklarımızın mahremiyetine ilişkin isteklerimize saygı duymasını umuyoruz.

“SOPHIE PARTİLEMEYİ ÇOK SEVİYOR”

Boşanma haberinin kamuoyuna yansımasının ardından Jonas ile Turner’ın ilişkilerinin son altı ayında çok ciddi sorunlar yaşadığı öne sürülmüştü. Jonas’ın iki çocuğuna baktığı, Turner’ın ise çocuklarıyla ilgilenmediği belirtilmişti.

Çifte yakın bir kaynak ise “Sophie partilemeyi çok seviyor, Joe ise eşinin aksine evde kalmayı tercih ediyor. Çok farklı yaşamları var” demişti.

GÖNDERMELİ ŞARKI!

İkili, son olarak Joe Jonas’ın yeni şarkısıyla gündeme geldi. Şarkısının bir kısmını TikTok sayfasından paylaşan Jonas, Turner ile ayrılığına göndermede bulundu.

Neşeli bir müzik tercih eden ünlü isim, kendine “Haydi Joe, minnettar olacak daha çok şeyin var” diye sesleniyor.

“KÖTÜLER BİLE ÜZÜLÜR”

Ardından, şarkıda şu sözlere yer veriyor:

Üzülmeyi bırak çünkü odayı rahatsız ediyorsun / Tamam anlıyorum / Çok perişan hissettiğini biliyorum / Keşke bazen görünmez olabilseydim / Kötüler bile üzülür ve bu en acı gerçektir / Anneni ve babanı aradın, onlar da ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir